Televizorius Sony FWD-55XR80 kaina
Televizorius Sony FWD-55XR80 kaina
SONY BRAVIA 8 Series 55 OLED 4K HDR Display with Google TV, including 3 years Pr.. |
|
2815.01 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-28 12:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 501349347467 |
| Plotis | 122.3 |
| Aukštis | 70.6 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Galia | 72 |
| Svoris | 18 |
| Gylis | 3.7 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K Ultra HD |
| Procesoriaus modelis | XR Processor |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI ARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | OLED |
| Modelis | 55XR80 |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Metinės energijos sąnaudos | 72 |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 24.8 |
| Aukštis su stovu | 73.2 |
| Svoris be stovo | 17.1 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 50 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/C/S/S2 - HEVC |
| S/PDIF jungtis | + |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 120 |
| DLNA | + |
| Serija | Bravia 8 |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 2.0 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | CI |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 93 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Rodyti daugiau | |


















