Snakebyte Head Set X Pro kaina
Snakebyte Head Set X Pro kaina
Snakebyte Head:Set X Pro Black/ Green ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
32.21 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
32.21 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Ausinės Snakebyte Galva: X Pro Žalias (SB913150) |
|
35.08 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
35.08 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 10:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAKEBYTE |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4039621913150 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20000hz |
| Jautrumas | 80db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 270g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |























