Šaldytuvas Snaigė CD14SM-S3003C kaina
Šaldytuvas Snaigė CD14SM-S3003C kaina
Šaldytuvas SNAIGE CD14SM-S3003CNemokamas pristatymas ir lizingas išsimokant per 10 mėn |
|
340.24 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Šaldytuvas Snaigė CD14SM-S3003CKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
375.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Vitrininis gėrimų šaldytuvas Snaigė CD14SM-S3003CIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
379.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
379.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Vitrininis gėrimų šaldytuvas Snaigė CD14SM-S3003CPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
379.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
379.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas SNAIGE CD14SM-S3003CVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
380.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-21 23:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4770104414077 |
| Gamintojo kodas | cd14sm-s3003c |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 362 |
| Butelių kiekis | 130vnt |
| Atitirpinimas | rankinis |
| Šaldymo geba | -kg/h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 56cm |
| Svoris | 32kg |
| Temperatūros zonos | 1 |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |


































