Shuttle Nano NS02AV2 mini PC, Rockchip RK3368, 2GB
Shuttle Nano NS02AV2 mini PC, Rockchip RK3368, 2GB
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SHUTTLE |
| Kategorija | Stacionarūs kompiuteriai |
| Prekės kodas | 8879936015264 |
| Garantija | 24 |
| Procesoriaus modelis | Rockchip RK3368 |
| Garso plokštės modelis | Integrated HD Audio |
| Tinklo plokštė | Realtek RTL8211F-CG |
| Modelis | NS02AV2 |
| Palaikomos atminties kortelės | SD |
| Vaizdo plokštės modelis | PowerVR SGX6110 |
| Svoris | 0.27 |
| Ilgis | 14.1 |
| Plotis | 14.1 |
| Aukštis | 2.9 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR3L |
| Serija | Nano |
| Kompiuterio tipas | Mini kompiuteriai |
| Korpuso dydis | Mini |
| Procesoriaus tipas | Rockchip |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus dažnis | 1.5 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 2 GB |
| Laikmenos tipas | SSD |
| SSD disko talpa | 16 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Maitinimo bloko (PSU) modelis | 24 W |
| Maitinimo bloko (PSU) galia | 24 |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Jungtys | USB 2.0 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Rodyti daugiau | |



















