Shure SE535 kaina
Shure SE535 kaina
Profesionalios į ausis įkišamos ausinės Shure SE535-CL-EFS |
|
417.50 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
417.50 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Ausinės Shure SE535-CL ClearPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
417.60 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
417.60 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Shure SE535 Earphone, Clear | Shure | SE535-CL-EFS |
|
417.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
417.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Shure SE535 Earphone, Clear |
|
419.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
419.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Shure SE535 Earphone, Clear | ShureKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
423.97 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
423.97 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Shure SE535, Clear SE535-CL-EFS |
|
426.91 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
426.91 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Shure SE535 Headset Wired In-ear Stage/Studio Transparent |
|
438.17 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
438.17 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Ausinės Shure SE535-CL ClearIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
438.48 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
438.48 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Shure SE535 Clear ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 45.17 eur/mėn |
|
451.65 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Ausinės Shure SE535 Earphone, Clear ShureNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
468.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Shure SE535 Earphone, Clear | Shure |
|
486.86 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
486.86 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHURE |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 042406178587 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | muzikos instrumentams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Laido ilgis | 1.62m |
| Varža (Ω) | 36Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | gera garso izoliacija; atjungiami kabeliai |
| Jautrumas (dB/mW) | 119 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 18hz |
| Priedai | laidas audio 1.62 m |
| Rodyti daugiau | |























































