Šaldytuvas Sharp SJEX770FSL kaina
Šaldytuvas Sharp SJEX770FSL kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4974019870991 |
| Gamintojo kodas | sjex770fsl |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | g |
| Energijos sąnaudos per metus | 370kwh |
| Bendra talpa | 556l |
| Šaldytuvo talpa | 345l |
| Šaldiklio talpa | 211l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 17val. |
| Užšaldymo galia | 9.5kg/24h |
| Klimato klasė | t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | ledo generatorius, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 89.2cm |
| Aukštis | 172cm |
| Gylis | 77.2cm |
| Svoris | 100kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Rodyti daugiau | |






















