Šaldytuvas Sharp SJ-UE121M4W-EU kaina
Šaldytuvas Sharp SJ-UE121M4W-EU kaina
Šaldytuvas SHARP SJ-UE121M4WEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 209.9 € |
|
199.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sharp SJ-UE121M4W-EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 229.0 € |
|
202.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sharp SJ-UE121M4W-EU |
|
182.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
182.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Sharp SJ-UE121M4W-EU |
|
182.44 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
182.44 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Šaldytuvas Sharp SJ-UE121M4W-EUPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
182.55 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
182.55 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldytuvas SHARP SJ-UE121M4WEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 209.9 € |
|
199.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Sharp SJ-UE121M4W-EUIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
199.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
199.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Sharp SJ-UE121M4W-EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 229.0 € |
|
202.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4974019199696 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 141kwh |
| Bendra talpa | 122l |
| Šaldytuvo talpa | 105l |
| Šaldiklio talpa | 17l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 6val. |
| Užšaldymo galia | 26kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 83.8cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 27kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Rodyti daugiau | |

















