Šaldytuvas Sharp SJ-UE121M4W-EU цена
Šaldytuvas Sharp SJ-UE121M4W-EU цена
Šaldytuvas SHARP SJ-UE121M4WEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 209.9 € |
|
199.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Sharp SJ-UE121M4W-EU |
|
182.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
182.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas Sharp SJ-UE121M4W-EU |
|
182.44 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
182.44 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Šaldytuvas Sharp SJ-UE121M4W-EUPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
182.55 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
182.55 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Šaldytuvas SHARP SJ-UE121M4WEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 209.9 € |
|
199.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas Sharp SJ-UE121M4W-EUIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
199.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
199.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:54
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4974019199696 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 141kwh |
| Bendra talpa | 122l |
| Šaldytuvo talpa | 105l |
| Šaldiklio talpa | 17l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 6val. |
| Užšaldymo galia | 26kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 83.8cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 27kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Показать больше | |

















