Sharp ESHFA6103WDEE kaina
Sharp ESHFA6103WDEE kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-09-17 18:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 497401916524 |
| Gamintojo kodas | es-hfa6103wd-ee |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.648kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 43l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 193min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



















