Sharp ESHFA6103WDEE цена
Sharp ESHFA6103WDEE цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2024-09-17 18:23
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 497401916524 |
| Gamintojo kodas | es-hfa6103wd-ee |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.648kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 43l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 193min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |



















