Sharp ESNFA6102WDEE kaina
Sharp ESNFA6102WDEE kaina
Sharp ES-NFA6102WD-EEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 365.0 € |
|
261.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina SHARP ES-NFA6102WDEEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
279.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sharp ES-NFA6102WD-EE |
|
258.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
258.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sharp ESNFA6102WDEE skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.37 eur/mėn |
|
260.20 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
260.20 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Skalbimo mašina Sharp ES-NFA6102WD-EEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
260.20 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
260.20 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Sharp ES-NFA6102WD-EEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 365.0 € |
|
261.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina SHARP ESNFA6102WDEE Skalbyklė |
|
261.59 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
261.59 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Skalbimo mašina SHARP ES-NFA6102WDEEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
279.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Sharp ES-NFA6102WD-EEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
279.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
279.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 21:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4974019176291 |
| Gamintojo kodas | es-nfa6102wd-ee |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 151kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.648kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 9900l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 180min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 42cm |
| Svoris | 60.5kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43l |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Kitos skalbimo programos | skalbimas rankomis, medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, vilnos skalbimo programa, džinsų skalbimas, skalavimas + gręžimas, eco, gręžimas+vandens išleidimas, mišri įkrova, greita programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Kita informacija | apsauga nuo vandens nutekėjimo, putų kontrolė, užraktas nuo vaikų |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





















