Shark IZ201EU kaina
Shark IZ201EU kaina
Dulkių siurblys - šluota Shark IZ201EUKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
282.50 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Shark IZ201EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 334.0 € Daugiau |
|
282.50 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys - šluota Shark IZ201EUKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
282.50 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys - šluota Shark IZ201EUKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
282.50 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Shark IZ201EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 334.0 € Daugiau |
|
282.50 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Shark belaidis dulkių siurblys, IZ201EU |
|
282.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
282.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Shark IZ201EUYra sandėlyje. |
|
283.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
283.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys Shark IZ201EU |
|
287.88 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
287.88 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Shark IZ201 Cordless Vacuum Cordless vacuum cleanerPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
311.91 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
311.91 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Shark IZ201 Cordless Vacuum Cordless vacuum cleanerIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
327.51 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
327.51 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Shark IZ201 Dulkių siurblys-šluota „du viename“ Baterija Sausa HEPA Bemaišis Ora.. |
|
349.43 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
349.43 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARK |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 0622356231251 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 118cm |
| Plotis | 26cm |
| Gylis | 24cm |
| Svoris | 4.1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.7l |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 2 |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | 25.2v |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Išimamas rankinis siurblys | - |
| Pagrindinis motorinis šepetys | + |
| Įkrovimo laikas | 200min |
| Veikimo laikas | 40min |
| Savybės | motorinis šepetys |
| Rodyti daugiau | |





































