Mikrobangų krosnelė Severin MW 7781 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7781 kaina
Severin 7781-000Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.0 € |
|
87.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin MW 7781 |
|
83.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
83.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SEVERIN Mikrowelle MW 7781, mit Grillfunktion Leistung: ca. 700 Watt, 17 Liter G.. |
|
87.08 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
87.08 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7781Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
87.49 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
87.49 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin MW 7781 mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.75 eur/mėn |
|
87.49 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7781Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
87.49 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
87.49 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin 7781-000Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.0 € |
|
87.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin mikrobangų krosnelė Severin MW 7781 mikrobangų krosnelė su griliu |
|
91.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
91.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4008146042881 |
| Gamintojo kodas | 7781-000 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 24cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 32cm |
| Svoris | 9.4kg |
| Talpa | 17l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 900w |
| Galios lygių skaičius | 9 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | mechaniniai valdikliai, garsinis signalas pasibaigus gaminimui |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |






























