Mikrobangų krosnelė Severin MW 7777 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7777 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7777Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
205.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7777Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 252.9 € |
|
205.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin MW 7777Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 257.0 € |
|
205.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7777Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
205.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7777Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
205.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
205.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7777Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 252.9 € |
|
205.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7777Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 252.9 € |
|
205.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin MW 7777 GRILL mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 34.17 eur/mėn |
|
205.00 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
205.00 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7777Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
205.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
205.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin MW 7777Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 257.0 € |
|
205.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin MW 7777 |
|
208.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
208.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin MW 7777 microwave |
|
210.37 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
210.37 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin MW 7777 Mikrowelle mit Keramikboden (MW7777) |
|
217.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
217.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7777 GRILL |
|
229.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
229.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4008146041242 |
| Gamintojo kodas | mw 7777 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 1400w |
| Aukštis | 29cm |
| Plotis | 49.5cm |
| Gylis | 49.5cm |
| Svoris | 16.75kg |
| Talpa | 25l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | - |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 10 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | nerūdijantis plienas |
| Konvekcija | + |
| Kita informacija | be sukamojo stalo – plokščias stiklinis pagrindas su mikrobangų reflektoriumi; ‘easy select’ ir ‘favorite dish’; 8 automatinės programos; karšto oro funkcija iki 230°c su išankstiniu įkaitinimu; gaminimas dviem lygiais su papildomomis grotelėmis; mikroban |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |












































