Samsung WD11DG6B85BEU4 kaina
Samsung WD11DG6B85BEU4 kaina
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Samsung WD11DG6B85BEU4Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
489.00 €*
1 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
489.00 €*
1 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė Samsung WD11DG6B85BEU4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 552 € |
|
489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung WD11DG6B85BEU4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 603.0 € |
|
548.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Samsung WD11DG6B85BEU4 |
|
569.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
569.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Samsung WD11DG6B85BEU4Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
489.00 €*
1 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
489.00 €*
1 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė Samsung WD11DG6B85BEU4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
489.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
489.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Samsung WD11DG6B85BEU4Yra sandėlyje. |
|
489.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
489.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė Samsung WD11DG6B85BEU4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 552 € |
|
489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė Samsung WD11DG6B85BEU4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 552 € |
|
489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė Samsung WD11DG6B85BEU4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
489.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
489.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Samsung WD11DG6B85BEU4 skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.44 eur/mėn |
|
504.40 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
SKALBYKLĖ - DŽIOV WD11DG6B85BEU4 SAMSUNG |
|
528.49 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
528.49 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Samsung WD11DG6B85BEU4 | WD11DG6B85BEU4 |.. |
|
541.10 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Samsung Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Samsung WD11DG6B85BEU4 |
|
544.28 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Samsung WD11DG6B85BEU4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 603.0 € |
|
548.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Samsung WD11DG6B85BEU4 |
|
560.30 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
560.30 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Samsung WD11DG6B85BEU4 |
|
569.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
569.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė WD11DG6B85BEU4 SAMSUNG | WD11DG6B85BEU4 | 8806095589176 |
|
630.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 13:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 8806095589176 |
| Maks. skalbinių svoris | 11kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 308kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 3.07kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 465min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 76kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 54l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 6kg |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |




























