Samsung VS20B95943N kaina
Samsung VS20B95943N kaina
Samsung stacionarus dulkių siurblys VS20B95943N/GENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
631.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dulkių siurblys - šluota Samsung VS20B95943N/GEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 725.36 € |
|
653.07 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung „Bespoke Jet Plus complete extra" belaidis dulkių siurblys, 210 W LED (V.. |
|
535.57 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
535.57 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung upright hoover VS20B95943N/GE | VS20B95943N/GE | 8806095108988 |
|
578.30 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet Plus Complete Extra VS20B95943N/GE | VS20B.. |
|
601.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Samsung Bespoke Jet Plus Complete 25.2V, Black VS20B95943N/GE |
|
615.70 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
615.70 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Samsung upright hoover VS20B95943N/GE |
|
618.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
618.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung upright hoover VS20B95943N/GE |
|
621.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
621.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung Electronics Polska Samsung upright vacuum cleaner VS20B95943N/GE |
|
625.59 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Samsung stacionarus dulkių siurblys VS20B95943N/GENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
631.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dulkių siurblys - šluota Samsung VS20B95943N/GEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 725.36 € |
|
653.07 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių Siurblys - Samsung VS20B95943N Juodas Belaidis Vertikalus Dulkių Siurblys.. |
|
685.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 15:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8806095109008 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 100cm |
| Plotis | 25cm |
| Gylis | 21cm |
| Svoris | 8.9kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.5l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 5 |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | komplekte 2 baterijos ir įkrovimo/tuštinimo stotis (clean station); siurbimo galia iki 210 aw; komplektacijoje įvairūs antgaliai (gyvūnų plaukams, siauras, kietiems paviršiams, lankstus adapteris). |
| Maksimalus triukšmo lygis | 86db |
| Filtrų tipas | cyclone |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | 25.2v |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Pagrindinis motorinis šepetys | + |
| Įkrovimo laikas | 210min |
| Veikimo laikas | 120min |
| Savybės | motorinis šepetys |
| Rodyti daugiau | |































