Samsung VC07M31C0HG/SB kaina
Samsung VC07M31C0HG/SB kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8806088686530 |
| Dulkių siurblio tipas | Tradiciniai siurbliai |
| Galia | 700W |
| Įsiurbimo galia | 190W |
| Maitinimas | Tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | D |
| Kilimo valymo kokybės klasė | D |
| Dulkių rinktuvo tipas | Cikloninis |
| Aukštis | 23.4cm |
| Plotis | 27.2cm |
| Gylis | 40.7cm |
| Svoris | 4.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | Grindų valymo antgalis, Antgalis kietiems paviršiams |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Guminiai ratukai | + |
| Dulkių išleidimo klasė | B |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80dB |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |


















