Televizorius Samsung UE75U7022FK kaina
Televizorius Samsung UE75U7022FK kaina
Samsung UE75U7022FKXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719.0 € |
|
615.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius SAMSUNG UE75U7022FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
619.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung UE75U7022FKXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719.0 € |
|
615.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius SAMSUNG UE75U7022FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
619.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
„Samsung“ 75 colių LED televizorius UE75U7022FKXXH |
|
629.09 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
629.09 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung UE75U7022FKXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 106.89 eur/mėn |
|
641.36 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
641.36 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
SAMSUNG TV LED 75in UE75U7022FKXXH |
|
667.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
667.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Samsung UE75U7022FKXXH, 75" UE75U7022FKXXH |
|
667.54 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
667.54 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
SAMSUNG TV LED 75in UE75U7022FKXXH |
|
667.74 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
667.74 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SAMSUNG TV LED 75inch UE75U7022FKXXH |
|
678.93 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
678.93 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
SAMSUNG TV LED 75inch UE75U7022FKXXH |
|
774.57 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
774.57 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
TV Set SAMSUNG 75 inch Crystal UHD 4K Smart TV UE75U7022FKXXH |
|
837.99 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
837.99 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Samsung UE75U7022FKXXH televizorius 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ .. |
|
1189.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1189.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 06:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097253037 |
| Modelis | ue75u7022fkxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 75" (~190 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 138kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 22.4kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, hbb tv |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 300 |
| Palaikomos technologijos | uhd dimming, q-symphony, hdr 10+, filmmaker mode |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 95.8cm |
| Plotis be stovo | 166.8cm |
| Gylis be stovo | 7.7cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 166.8cm |
| Gylis su stovu | 28cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Rodyti daugiau | |

























