Šaldytuvas Samsung RB38T607BB1 kaina
Šaldytuvas Samsung RB38T607BB1 kaina
Šaldytuvas Samsung RB38T607BB1/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
839.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
839.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RB38T607BB1/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
864.17 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
864.17 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 01:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806095078458 |
| Gamintojo kodas | rb38t607bb1/ef |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 134kwh |
| Bendra talpa | 387l |
| Šaldytuvo talpa | 273l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, power cool |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.7cm |
| Svoris | 88kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | power freeze, power cool |
| Rodyti daugiau | |

























