Kaitlentė Samsung NZ32BG2005FKU2 kaina
Kaitlentė Samsung NZ32BG2005FKU2 kaina
Samsung NZ32BG2005FKU2 kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.64 eur/mėn |
|
166.35 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Indukcinė kaitlentė Samsung NZ32BG2005FKU2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
166.35 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
166.35 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Samsung NZ32BG2005FKU2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
171.34 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
171.34 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Samsung NZ32BG2005FKU2 |
|
178.02 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
178.02 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Kaitlentė Samsung NZ32BG2005FKU2 |
|
178.25 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
178.25 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Samsung NZ32BG2005FKU2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247.0 € |
|
191.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 14:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8806095690001 |
| Gamintojo kodas | nz32bg2005fku2 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 2000w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Plotis | 29cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 5.1kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | booster funkcija |
| Rodyti daugiau | |






















