Orkaitė Samsung NV7B4245VAK kaina
Orkaitė Samsung NV7B4245VAK kaina
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4245VAK/U3Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 472 € |
|
419.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
419.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung NV7B4245VAK/U3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 558.0 € |
|
483.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė Samsung NV7B4245VAK/U2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
419.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
419.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojama orkaitė SAMSUNG NV7B4245VAK/U3, NV7000B 4-2 DC, Dual Cook, Naturral .. |
|
419.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4245VAK/U3Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 472 € |
|
419.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
419.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung NV7B4245VAK orkaitė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 69.83 eur/mėn |
|
419.00 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
419.00 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Orkaitė Samsung NV7B4245VAK/U2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
419.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
419.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
NV7000B 4-2 DC Oven with Dual Cook and Naturral Steam, Bespoke Design, Air Sous .. |
|
425.00 €
|
Į parduotuvę samsung.com |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4245VAK/U3 |
|
472.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
472.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung NV7B4245VAK/U3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 558.0 € |
|
483.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė Samsung NV7B4245VAK/U3 |
|
494.64 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
494.64 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 16:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8806094336764 |
| Gamintojo kodas | nv7b4245vak/u3 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.05 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | orkaitė su garų funkcija, Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | -w |
| Aukštis | 59.6cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 76l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Rodyti daugiau | |
























