Orkaitė Samsung NQ50T8939BK kaina
Orkaitė Samsung NQ50T8939BK kaina
Orkaitė Samsung Infinite Compact Oven - NQ50T8939BK, Pilkos spalvos |
|
765.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
765.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung NQ50T8939BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 898.0 € |
|
781.46 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama kompaktiška orkaitė Samsung NQ50T8939BKYra sandėlyje. |
|
799.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
799.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8806092621572 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.62 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | orkaitė su mikrobangų funkcija |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2850w |
| Aukštis | 45.6cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Orkaitės tūris | 50l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | 1100kw |
| Vidaus danga | keraminis emalis |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Funkcijos | wi-fi |
| Rodyti daugiau | |





















