Kaitlentė Samsung NA64H3010BS kaina
Kaitlentė Samsung NA64H3010BS kaina
Įmontuojama dujinė kaitlentė Samsung NA64H3010BSYra sandėlyje. |
|
185.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
185.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dujinė kaitlentė SAMSUNG NA64H3010BS | SA852 |
|
190.55 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
190.55 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dujinė kaitlentė SAMSUNG NA64H3010BS |
|
195.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
195.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 13:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8806086241397 |
| Gamintojo kodas | na64h3010bs |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 9600w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 9.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 10.3kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | endless design grotelės, 4 dujiniai degikliai, apsauga nuo dujų nuotėkio, elektrinis uždegimas. |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Rodyti daugiau | |































