QCY Ailybuds E10 QT35 kaina
QCY Ailybuds E10 QT35 kaina
QCY AilyBuds E10 QT35 TWS belaidės ausinės Bluetooth 5.4 LDAC Hi-Res Audio 13 mm.. |
|
8.80 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
TWS QCY Ailybuds E10 QT35 ausinės juodos spalvos |
|
11.14 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
11.14 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
TWS QCY Ailybuds E10 QT35 headphones (black), Słuchawki TWS QCY Ailybuds E10 QT3.. |
|
12.00 €
|
Į parduotuvę beautychest.lt |
QCY Ailybuds E10 QT35 black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
12.24 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
TWS QCY Ailybuds E10 QT35 ausinės (juodas) |
|
12.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
12.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TWS QCY Ailybuds E10 QT35 headphones (black) |
|
12.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
12.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
TWS QCY Ailybuds E10 QT35 headphones (black) |
|
13.70 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
13.70 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TWS QCY Ailybuds E10 QT35 ausinės (juodos) |
|
14.40 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
14.40 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
TWS QCY Ailybuds E10 QT35 ausinės (juodos) |
|
14.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
14.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
TWS QCY Ailybuds E10 QT35 headphones (black)Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
16.25 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Belaidės ausinės - QCY Ailybuds E10 Hi-Res Audio, 27h baterijos veikimo laikas, ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
18.10 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
18.10 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Belaidės ausinės - QCY Ailybuds E10 Hi-Res Audio, 27h baterijos veikimo laikas, ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
19.01 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
19.01 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
TWS QCY Ailybuds E10 QT35 headphones (black) |
|
20.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
20.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Ailybuds E10 Enc Ldac Hi-res Audio Ipx4 "bluetooth" Belaidės Ausinės į Ausis - J.. |
|
21.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
21.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
QCY AilyBuds E10 į ausis įdedamos ausinės su ENC LDAC Hi-Res Audio IPX4 Bluetoot.. |
|
24.49 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
24.49 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 18:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | QCY |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6957141409794 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Jungties tipas | wireless |
| Mikrofonas | integruotas |
| Triukšmo slopinimas | enc (skambučiams) |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas, spartusis įkrovimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 13mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, ausinės, charging case |
| Palaikomos technologijos | hfp, a2dp, ldac |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rodyti daugiau | |







































