Platinet PM1085 kaina
Platinet PM1085 kaina
Belaidės ausinės Platinet PM1085, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.49 € Daugiau |
|
21.89 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Platinet PM1085Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.69 € |
|
21.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Platinet wireless headset Sport PM1085, black | 44901Daugiau |
|
20.40 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
20.40 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Platinet PM1085 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
20.56 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Belaidės ausinės Platinet PM1085, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.49 € Daugiau |
|
21.89 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Belaidės ausinės Platinet PM1085, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.49 € Daugiau |
|
21.89 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Platinet PM1085Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.69 € |
|
21.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Platinet wireless headset Sport PM1085, blackDaugiau |
|
22.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
22.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Platinet PM1085B, Black PM1085BDaugiau |
|
24.34 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
24.34 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Ausinės Platinet PM1085BDaugiau |
|
25.28 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
25.28 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PLATINET |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5907595449014 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 24000hz |
| Jautrumas | 90db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 10mm |
| Kita informacija | tws (true wireless stereo); dėklas su maitinimo bloku |
| Jautrumas (dB/mW) | 92 |
| Palaikomos technologijos | bluetooth 5.0 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 15m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 5val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 24000hz |
| Svoris | 285g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |



























