Philips XU5000/10 kaina
Philips XU5000/10 kaina
Dulkių siurblys - robotas Philips HomeRun 5000 Series XU5000/10, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
417.59 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys-robotas Philips HomeRun 5000 serija, sausas ir drėgnas valymas, .. |
|
417.59 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
417.59 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips Aqua 5000 XU5000/10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 513.0 € |
|
425.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Philips HomeRun 5000 Series Aqua Vacuum and Mop Robot XU5000/10 |
|
427.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dulkių siurblys - robotas PHILIPS XU5000/10Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
449.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Philips HomeRun 5000 XU5000/10 Robot vacuum cleaner | XU5000/10 | 8720389055645 |
|
409.90 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Dulkių siurblys - robotas Philips HomeRun 5000 Series XU5000/10, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
417.59 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys-robotas Philips HomeRun 5000 serija, sausas ir drėgnas valymas, .. |
|
417.59 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
417.59 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Philips XU5000/10Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
417.59 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
417.59 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Philips HomeRun 5000 Series XU5000/10, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
417.59 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Philips Aqua 5000 XU5000/10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 513.0 € |
|
425.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Philips HomeRun 5000 Series Aqua Vacuum and Mop Robot XU5000/10 |
|
427.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dulkių siurblys robotas Philips XU5000/10Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
427.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
427.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Philips HomeRun 5000 Series Aqua Vacuum and Mop Robot XU5000/10 | XU5000/10 | 87.. |
|
433.45 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Philips HomeRun 5000 Series Aqua Vacuum and Mop Robot XU5000/10 |
|
436.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
436.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
„HomeRun 5000“ siurbimas ir plovimas Šlapiai ir sausai valantis robotas - XU5000.. |
|
440.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
440.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips HomeRun 5000 Series Aqua Vacuum and Mop Robot XU5000/10 XU5000/10 |
|
445.71 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
445.71 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
VACUUM CLEANER ROBOT/XU5000/10 PHILIPS |
|
447.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
447.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas PHILIPS XU5000/10Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
449.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Philips HomeRun 5000 Series XU5000/10 Dulkių siurblys robotas, PilkaKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
457.61 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
457.61 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips „HomeRun 5000“ siurbimas ir plovimas |
|
464.65 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
464.65 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Philips dulkių siurblys robotas XU5000/10, dulkių maišelis, 0.26 L, 66 dB, Li-Io.. |
|
480.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 8720389055645 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas |
| Įsiurbimo galia | 10000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.8cm |
| Plotis | 34.1cm |
| Gylis | 42cm |
| Svoris | 3.8kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.26l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 270ml |
| Maksimalus triukšmo lygis | 66db |
| Filtrų tipas | epa |
| Plovimo funkcija | be plovimo funkcijos |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 4800mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 2cm |
| Įkrovimo laikas | 6val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 200min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |


































