Philips FC8244/09 kaina
Philips FC8244/09 kaina
PHIL Vacuum cleaner 900W Allergy Cashmere Gre y power control |
|
101.44 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
101.44 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips FC8244/ 09 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.67 eur/mėn |
|
111.99 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
111.99 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Philips PowerGo 99,9 % dulkių surinkimas, 900 W, dulkių siurblys su maišeliu |
|
126.12 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
126.12 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 08:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8710103807445 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 750w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Vamzdis | metalinis |
| Energijos efektyvumo klasė | a+ |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | d |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 22cm |
| Plotis | 26.3cm |
| Gylis | 40.3cm |
| Svoris | 4.3kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 1 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Kita informacija | priedai: 4 dulkių surinkimo maišeliai ir filtrai. |
| Guminiai ratukai | + |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Filtrų tipas | antialerginis |
| Konstrukcija | 3 ratukai, plastikiniai ratukai |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |


























