Palapinė Easy Camp Skarvan 5, mėlyna kaina
Palapinė Easy Camp Skarvan 5, mėlyna kaina
Palapinė Easy Camp Skarvan 5 120497 |
|
329.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
329.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Palapinė Easy Camp Skarvan 5, mėlynaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469.95 € |
|
349.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
349.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Palapinė Easy Camp Skarvan 5 120497 |
|
329.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
329.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Easy Camp Skarvan 5 Blue Tunnel tent |
|
339.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
339.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Palapinė Easy Camp Skarvan 5, mėlynaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469.95 € |
|
349.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
349.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Easy Camp Tent | Skarvan 5 | 5 person(s) | 120497 |
|
355.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
355.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Familien-Tunnelzelt Skarvan 5 grau, Modell 2025 |
|
358.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
358.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Outwell Skarvan 5 Five Room Family Tent for 5 Persons, Blue | OutwellPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
406.02 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
406.02 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 00:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EASY CAMP |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 5709388144751 |
| Tipas | turistinės palapinės |
| Vietų kiekis | 5 |
| Atsparumas hidrostatiniam slėgiui | 3000mm |
| Įėjimų skaičius | 1 |
| Prieangių skaičius | 1 |
| Savybės | tinklelis nuo uodų |
| Tinklelis nuo mašalų | + |
| Ventiliavimo angos | + |
| Kišenėlės | + |
| Ilgis | 470cm |
| Plotis | 320cm |
| Aukštis | 195cm |
| Svoris | 16.2kg |
| Sluoksnių skaičius | 2 |
| Išorinis sluoksnis | 190t poliesteris |
| Vidinis sluoksnis | poliesteris |
| Rodyti daugiau | |
































