Pakabinamas lauko krėslas, pilkas kaina
Pakabinamas lauko krėslas, pilkas kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | HANAH HOME |
| Kategorija | Lauko supynės |
| Prekės kodas | 8683743800407 |
| Tipas | pakabinami krėslai |
| Medžiaga | metalas |
| Stilius | modernus |
| Kilmės šalis | turkija |
| Plotis | 110cm |
| Aukštis | 196cm |
| Gylis | 110cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |

















