Šaldiklis Midea MDRU385MTE46 kaina
Šaldiklis Midea MDRU385MTE46 kaina
Midea MDRU385MTE46Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 542.0 € |
|
433.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea MDRU385MTE46 šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 72.19 eur/mėn |
|
433.15 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
433.15 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldiklis Midea MDRU385MTE46, 185 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
488.61 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea Freezer | MDRU385MTE46 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
508.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldiklis Midea MDRU385MTE46Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
509.95 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
509.95 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRU385MTE46 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
509.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
509.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Freezer | MDRU385MTE46 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
514.91 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Freezer | MDRU385MTE46 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
514.92 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Freezer | MDRU385MTE46 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
519.86 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Šaldiklis Midea MDRU385MTE46 Freezer, E, Free standing, Height 185 cm, Freezer n.. |
|
521.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Midea Freezer | MDRU385MTE46 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
523.49 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
523.49 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Freezer | MDRU385MTE46 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
539.67 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Midea Freezer | MDRU385MTE46 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
544.62 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Šaldiklis Midea Freezer MDRU385MTE46 Energy efficiency class E Upright Free .. |
|
545.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Midea MDRU385MTE46Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
545.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
545.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
MDRU385MTE46 freezer |
|
641.66 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
641.66 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Midea |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6954903816418 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | - |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 245kwh |
| Bendra talpa | 272l |
| Temperatūra | -16 / -24 |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 12.4kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 185cm |
| Plotis | 61.8cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 68kg |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Rodyti daugiau | |


































