Šaldiklis Midea MDRC411FZE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRC411FZE01 kaina
Šaldiklis Midea |
|
280.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
280.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Midea MDRC411FZE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 383.0 € |
|
281.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis Midea MDRC411FZE01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
289.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
289.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea MDRC411FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 85 cm, Freezer net 293L, Wh.. |
|
289.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Midea MDRC411FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 85 cm, Freezer net 293L, Wh.. |
|
289.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Šaldiklis Midea MDRC411FZE01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
297.67 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
297.67 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea MDRC411FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 85 cm, Freezer net 293L, Wh.. |
|
298.22 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea MDRC411FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 85 cm, Freezer net 293L, Wh.. |
|
301.08 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea MDRC411FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 85 cm, Freezer net 293L, Wh.. |
|
301.08 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea MDRC411FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 85 cm, Freezer net 293L, Wh.. |
|
301.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
301.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldymo dėžė Midea MDRC411FZE01 293L E klasė laisvai pastatomas aukštis 85cm bal.. |
|
302.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Midea MDRC411FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 85 cm, Freezer net 293L, Wh.. |
|
312.55 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
312.55 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Midea MDRC411FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 85 cm, Freezer net 293L, Wh.. |
|
315.42 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea MDRC411FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 85 cm, Freezer net 293L, Wh.. |
|
325.28 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
325.28 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 12:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6940461942843 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | mdrc411fze01 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 230kwh |
| Bendra talpa | 293l |
| Temperatūra | -30 °c -+10 °c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Užšaldymo galia | 15kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 84.4cm |
| Plotis | 106.5cm |
| Gylis | 59.2cm |
| Svoris | 35kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Rodyti daugiau | |


























