Šaldytuvas Midea MDRB380FGE02A kaina
Šaldytuvas Midea MDRB380FGE02A kaina
Midea MDRB380FGE02AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579.0 € |
|
264.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea MDRB380FGE02A šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 49.67 eur/mėn |
|
298.03 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
298.03 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Šaldytuvas Midea MDRB380FGE02AKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
309.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas Midea MDRB380FGE02A, laisvai pastatomas, 180 cm, apačioje šaldiklis, .. |
|
330.10 €
|
Į parduotuvę muresta.lt |
Midea Šaldytuvas | MDRB380FGE02A | Energy efficiency class E | Free standing | C.. |
|
342.17 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
342.17 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Midea MDRB380FGE02APristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
359.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
359.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB380FGE02A | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
362.19 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Refrigerator | MDRB380FGE02A | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
362.19 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Refrigerator | MDRB380FGE02A | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
365.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
365.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB380FGE02A | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
365.67 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Šaldytuvas Midea MDRB380FGE02A, laisvai pastatomas, 180 cm, apačioje šaldiklis, .. |
|
366.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Midea Refrigerator | MDRB380FGE02A | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
369.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Refrigerator | MDRB380FGE02A | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
379.60 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Midea Refrigerator | MDRB380FGE02A | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
382.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Midea Refrigerator | MDRB380FGE02A | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
383.09 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Refrigerator | MDRB380FGE02A | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
383.83 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
383.83 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Šaldytuvas Midea Refrigerator MDRB380FGE02A Energy efficiency class E Free st.. |
|
394.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Midea MDRB380FGE02AIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
394.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
394.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Fridge-freezer MDRB380FGE02A inox |
|
440.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
440.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Chłodziarko-zamrażarka MDRB380FGE02A inox | MDRB380FGE02A | 6954903817170 |
|
461.90 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Midea Fridge-freezer MDRB380FGE02A inox |
|
529.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
529.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6954903817170 |
| Gamintojo kodas | mdrb380fge02a |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 219kwh |
| Bendra talpa | 270l |
| Šaldytuvo talpa | 199l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -28ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Klimato klasė | sn-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54.5cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 62.5cm |
| Svoris | 88kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Kita | 3 stiklinės lentynos; 3 lentynos durelėse; 3 šaldiklio stalčiai; nofrost |
| Rodyti daugiau | |






































