Microsoft Xbox One Stereo kaina
Microsoft Xbox One Stereo kaina
Laidinės žaidimų ausinės Microsoft Xbox Stereo, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 62.9 € |
|
54.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Microsoft Xbox Stereo, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 62.9 € |
|
54.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-09 10:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MICROSOFT |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 889842159516 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | -hz |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 350g |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |
































