Lygintuvas MESKO MS 5031 kaina
Lygintuvas MESKO MS 5031 kaina
Mesko MS-5031(3000W)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.99 € |
|
17.44 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lygintuvas Adler MS 5031Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.99 € |
|
23.13 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Lygintuvas Adler Mesko MS 5031, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 41.9 € |
|
17.19 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lygintuvas Adler Mesko MS 5031, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 41.9 € |
|
17.19 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
MESKO MS5031 Red lygintuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
17.19 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
17.19 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Mesko | Iron | MS 5031 | Steam Iron | 2400 W | Continuous steam 40 g/min | Steam.. |
|
17.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Mesko | Iron | MS 5031 | Steam Iron | 2400 W | Continuous steam 40 g/min | Steam.. |
|
17.34 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Mesko MS-5031(3000W)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.99 € |
|
17.44 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mesko | Iron | MS 5031 | Steam Iron | 2400 W | Continuous steam 40 g/min | Steam.. |
|
17.87 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Mesko | Iron | MS 5031 | Steam Iron | 2400 W | Continuous steam 40 g/min | Steam.. |
|
18.21 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
18.21 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Camry Lygintuvas MESKO MS5031 |
|
18.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
18.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mesko | Iron | MS 5031 | Steam Iron | 2400 W | Continuous steam 40 g/min | Steam.. |
|
18.50 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Mesko | Iron | MS 5031 | Steam Iron | 2400 W | Continuous steam 40 g/min | Steam.. |
|
18.60 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Lygintuvas Mesko Iron MS 5031 Steam Iron, 2400 W, Continuous steam 40 g/min, Ste.. |
|
18.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Mesko | Iron | MS 5031 | Steam Iron | 2400 W | Continuous steam 40 g/min | Steam.. |
|
19.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
19.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mesko Iron MS 5031 Steam Iron 2400 W Continuous steam 40 g/min Steam boost perfo..Daugiau |
|
19.52 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Mesko | Iron | MS 5031 | Steam Iron | 2400 W | Continuous steam 40 g/min | Steam.. |
|
20.69 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
20.69 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mesko MS 5031 Steam iron |
|
21.29 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
21.29 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mesko MS 5031, Red/Black MS 5031 |
|
21.54 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
21.54 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Mesko | MS 5031 | Iron | Steam Iron | 2400 W | Water tank capacity ml | Continu.. |
|
21.96 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
"Mesko Iron MS 5031" garų lygintuvas, 2400 W, nuolatinis garas 40 g/min, garų st.. |
|
22.75 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Lygintuvas Adler MS 5031Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.99 € |
|
23.13 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Lygintuvas Adler Mesko MS 5031, juodas/raudonas |
|
26.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
26.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Lygintuvai Mesko Iron MS 5031 Steam Iron, 2400 W, Continuous steam 40 g/min, St..Daugiau |
|
26.39 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Mesko Home Mesko Home MS 5031 lygintuvas Garinis lygintuvas Keraminis padas 2400.. |
|
30.71 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
30.71 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MESKO |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 5902934833837 |
| Gamintojo kodas | ms5031 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2400w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 40g/min. |
| Garų smūgis | 70g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | funkcija anti-drip |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 400ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 1.06kg |
| Kita informacija | sausas lyginimas, purkštimas 0,5 g, automatinio išsijungimo signalas, smailus pado galas |
| Rodyti daugiau | |












































