Kavos aparatas Melitta F230-102 kaina
Kavos aparatas Melitta F230-102 kaina
Melitta 23/0-102Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 415.0 € |
|
393.39 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
MELITTA Purista espresso machine F23/0-102 | S9157912 | 4006508221615 |
|
348.10 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
MELITTA Purista espresso machine F23/0-102 | S9157912 | 4006508221615 |
|
349.20 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Kavos Aparatas - Melitta Purista F23/0-102 1,8 L, Sidabrinis |
|
366.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
366.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Ekspres ciśnieniowy Melitta Purista F23/0-102 | S9157912 | 4006508221615 |
|
370.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Melitta Purista F23/ 0-102 kavos aparatas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 62.71 eur/mėn |
|
376.24 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
376.24 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Melitta 23/0-102Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 415.0 € |
|
393.39 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
MELITTA Purista espresso machine F23/0-102 |
|
559.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
559.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 09:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MELITTA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4006508221615 |
| Kavos aparato tipas | rankinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1450w |
| Plotis | 20cm |
| Gylis | 45.5cm |
| Svoris | 7.2kg |
| Slėgis | 15 barbar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas, juoda kava |
| Vandens talpa | -l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 125 gg |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | Įjungimo / išjungimo indikatorius, Įrenginio darbo indikatorius |
| Ekranas | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |





































