Kavos aparatas Melitta 1025-18 kaina
Kavos aparatas Melitta 1025-18 kaina
MELITTA 1025-18 - Filterkaffeemaschine - 1,25 l - 1080 W - Schwarz - Silber |
|
167.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
167.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 18:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MELITTA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4006508222575 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1080w |
| Aukštis | 36.7cm |
| Plotis | 24.1cm |
| Gylis | 26.3cm |
| Svoris | 2.8kg |
| Slėgis | -bar |
| Gaminamos kavos tipas | juoda kava |
| Vandens talpa | 1.25l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Programos | automatinis išjungimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Kita informacija | Į komplektaciją popieriniai filtrai neįeina. |
| Indikatoriai | Įjungimo / išjungimo indikatorius |
| Ekranas | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |



































