Logitech G915 X Lightspeed, US, clicky, juoda
Logitech G915 X Lightspeed, US, clicky, juoda
Logitech Klawiatura Logitech G915 X Lightspeed GL Clicky (920-012709) |
|
200.94 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Klaviatūra Logitech G915 X LIGHTSPEED belaidė G KB - Juodas - US INTL - EMEA28I-.. |
|
208.44 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
208.44 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Keyboard Logitech G915 X LightSpeed Clicky US (W), blackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
208.54 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Logitech G G915 X - Tastatur - LIGHTSPEED - Hintergrundbeleuchtung - kabellos - .. |
|
221.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
221.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech G915 X LightSpeed Clicky, US, black 920-012709 |
|
247.35 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
247.35 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
G915 X LIGHTSPEED WRLS G KB - BLACK - US INTL - EMEA28I-935 |
|
252.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
252.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-28 13:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206121409 |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | belaidėm |
| Klaviatūros tipas | mechaninė klaviatūra |
| Apšvietimas | rgb |
| Komplektacija | usb-c kabelis |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „windows“ kompiuteriai su usb prievadu |
| Palaikomos aplinkos | android, windows, ios, chromeos |
| Palaikomos technologijos | plug & play, usb, anti-ghosting, bluetooth |
| Plotis | 47.5cm |
| Aukštis | 2.2cm |
| Gylis | 15cm |
| Svoris | 1.71kg |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rodyti daugiau | |























