Šaldytuvas Liebherr IRDe 5121 kaina
Šaldytuvas Liebherr IRDe 5121 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRDe 5121Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1188.30 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
1188.30 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
LIEBHERR IRDe 5121 Įmontuojamas šaldytuvas |
|
1188.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1188.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LIEBHERR IRDE 5121 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1188.40 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1188.40 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRDe 5121 PlusYra sandėlyje. |
|
1189.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1189.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Liebherr IRDe 5121Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1344.0 € |
|
1213.53 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRDe 5121Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1223.95 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
1223.95 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Liebherr IRDe5121 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 238.45 eur/mėn |
|
1430.68 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
1430.68 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-27 20:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803043270 |
| Gamintojo kodas | irde 5121 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 171kwh |
| Bendra talpa | 286l |
| Šaldytuvo talpa | 259l |
| Šaldiklio talpa | 27l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 16val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55.9cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Svoris | 57kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Kita | led šoninis apšvietimas, „easyfresh“ stalčius, „softsystem“ durelių uždarymas, 4 lentynos (3 reguliuojamo aukščio, 1 padalijama), 1 durų skyrius buteliams, 3 konservų indelių skyreliai, kiaušinių dėkliukas 10 vnt., reguliuojamos durų lentynos |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +2 °c iki +9 °c |
| Rodyti daugiau | |




























