Šaldytuvas Liebherr IRd 4150 kaina
Šaldytuvas Liebherr IRd 4150 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-17 11:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803079453 |
| Gamintojo kodas | ird 4150 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 81kwh |
| Bendra talpa | 203l |
| Šaldytuvo talpa | 203l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 33db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | sensorinis |
| Plotis | 55.9cm |
| Aukštis | 121.3cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Svoris | 49.6kg |
| Rodyti daugiau | |

































