Šaldytuvas Liebherr IRBd 5120 kaina
Šaldytuvas Liebherr IRBd 5120 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Liebherr IRBd 5120Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1549 € |
|
1253.58 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Liebherr IRBd 5120Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1601.0 € |
|
1269.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Liebherr Plus BioFresh, 294 L, aukštis 177 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1399.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
LIEBHERR IRBd 5120 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
1252.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1252.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRBd 5120Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1253.58 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1253.58 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Liebherr IRBd 5120Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1549 € |
|
1253.58 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Liebherr IRBd 5120Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1549 € |
|
1253.58 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRBd 5120Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1253.58 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1253.58 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRBd 5120 Plus BioFreshYra sandėlyje. |
|
1259.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1259.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Liebherr IRBd 5120Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1601.0 € |
|
1269.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Liebherr IRBd5120 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 216.83 eur/mėn |
|
1300.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
1300.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr IRBd 5120Daugiau |
|
1304.57 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1304.57 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr Plus BioFresh, 294 L, aukštis 177 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1399.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803113577 |
| Gamintojo kodas | irbd 5120 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 125kwh |
| Bendra talpa | 294l |
| Šaldytuvo talpa | 294l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 33db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 59.2kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 7 |
| Palaikomos technologijos | supercool automatika, power cool, biofresh |
| STAR klasė | - |
| Rodyti daugiau | |




































