Šaldytuvas Liebherr IRBci 5150 kaina
Šaldytuvas Liebherr IRBci 5150 kaina
Šaldytuvas Liebherr IRBci 5150 |
|
1822.91 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1822.91 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr IRBci 5150Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2282.0 € |
|
1869.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Liebherr Prime IRBci 5150Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2299 € |
|
2099.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Liebherr Prime BioFresh, 296 L, aukštis 177 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
2099.00 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
2099.00 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
Šaldytuvas LIEBHERR IRBci 5150 įmontuojamasNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2109.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LIEBHERR IRBci 5150 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
1799.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1799.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Liebherr Prime IRBci 5150 integruojamas šaldytuvas be šaldiklio, BioFresh, 177cm.. |
|
1800.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRBci 5150Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1822.91 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1822.91 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr IRBci 5150 |
|
1822.91 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1822.91 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRBci 5150 Prime BioFreshYra sandėlyje. |
|
1839.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1839.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Liebherr IRBci 5150Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2282.0 € |
|
1869.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Liebherr IRBci5150 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 320.58 eur/mėn |
|
1923.45 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas LIEBHERR IRBci 5150 |
|
1924.37 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1924.37 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr IRBci 5150 |
|
1964.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1964.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRBci 5150Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1984.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1984.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Liebherr Prime IRBci 5150Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2299 € |
|
2099.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Liebherr Prime IRBci 5150Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2299 € |
|
2099.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Liebherr Prime BioFresh, 296 L, aukštis 177 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
2099.00 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
2099.00 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
Šaldytuvas LIEBHERR IRBci 5150 įmontuojamasNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2109.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 20:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803114413 |
| Gamintojo kodas | irbci 5150 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 100kwh |
| Bendra talpa | 296l |
| Šaldytuvo talpa | 296l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 32db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 67.8kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | biofresh professional su „hydrobreeze“, „supercool“, „softsystem“ durelių uždarymas, „bottleshelf“, „variobox/variosafe“ |
| Lentynos | 8 |
| Palaikomos technologijos | no frost |
| STAR klasė | - |
| Rodyti daugiau | |











































