Šaldytuvas Liebherr ICBNdi 5163 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICBNdi 5163 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICBNdi 5163Daugiau |
|
2135.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2135.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr Prime BioFresh NoFrost, 246 L, aukštis 177 cm - Įmontuojamas šaldytuvas..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
2399.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBNdi 5163 Prime BioFresh NoFrost |
|
2129.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
LIEBHERR ICBNdi 5163 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
2129.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
2129.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBNdi 5163 PrimePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2135.17 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
2135.17 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr ICBNdi 5163Daugiau |
|
2135.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2135.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis LIEBHERR ICBNdi 5163 Prime BioFresh NoFrost |
|
2199.00 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Šaldytuvas LIEBHERR ICBNdi 5163 |
|
2251.93 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2251.93 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr ICBNdi 5163 |
|
2390.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2390.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Liebherr Prime BioFresh NoFrost, 246 L, aukštis 177 cm - Įmontuojamas šaldytuvas..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
2399.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBNdi 5163 PrimeIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2399.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
2399.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 11:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 401680311513 |
| Gamintojo kodas | icbndi 5163 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 208kwh |
| Bendra talpa | 246l |
| Šaldytuvo talpa | 175l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15°c / -26°cºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 55.9cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Svoris | 71.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | biofresh stalčiai; nofrost; visiškai integruotam montavimui ant stumdomųjų durų |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | supercool automatika, superfrost automatika, no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +3 °c iki +9 °c |
| Rodyti daugiau | |





































