Šaldytuvas Liebherr ECBN 6156 kaina
Šaldytuvas Liebherr ECBN 6156 kaina
LIEBHERR ECBN 6156 -001 d Įm. šaldytuvasDaugiau |
|
5359.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
5359.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr ECBN 6156Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 6775.0 € |
|
5469.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ECBN 6156 -001Turime parduotuvėje Daugiau |
|
3650.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
LIEBHERR ECBN 6156-001 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
3799.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
3799.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis LIEBHERR ECBN 6156 001PremiumPlus BioFresh NoF.. |
|
4999.00 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
LIEBHERR ECBN 6156 -001 d Įm. šaldytuvasDaugiau |
|
5359.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
5359.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ECBN 6156 -001 d.Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
5359.99 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
5359.99 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Liebherr ECBN 6156Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 6775.0 € |
|
5469.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ECBN 6156 -001 d.Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
5520.79 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
5520.79 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 17:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 9005382154472 |
| Gamintojo kodas | ecbn6156 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 414kwh |
| Bendra talpa | 522l |
| Šaldytuvo talpa | 363l |
| Šaldiklio talpa | 160l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18 / -24ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona |
| Plotis | 91cm |
| Aukštis | 203.2cm |
| Gylis | 63.5cm |
| Svoris | 162kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | butelių lentyna |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 5 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | biofresh |
| STAR klasė | - |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | 0°c ~ +8°c |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |







































