Šaldytuvas Liebherr CBNstd 579i kaina
Šaldytuvas Liebherr CBNstd 579i kaina
Šaldytuvas-šaldiklis LIEBHERR CBNstd 579i Peak BioFresh NoFrost (II), 201cm, IŠ .. |
Ekspozicinė
|
1999.00 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-05 19:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803057543 |
| Gamintojo kodas | cbnstd 579i |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 226kwh |
| Bendra talpa | 363l |
| Šaldytuvo talpa | 259l |
| Šaldiklio talpa | 104l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.7cm |
| Aukštis | 201.5cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Svoris | 96kg |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





























