Šaldytuvas Liebherr CBNc 5723 kaina
Šaldytuvas Liebherr CBNc 5723 kaina
LIEBHERR CBNc 5723 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
1109.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1109.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr CBNc 5723 Plus BioFresh NoFrostYra sandėlyje. |
|
1119.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1119.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr CBNc 5723Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1131.18 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1131.18 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
LIEBHERR CBNc 5723 Plus BioFresh NoFrost Šaldytuvas-šaldiklisDaugiau |
|
1131.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1131.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr CBNc5723 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 114.22 eur/mėn |
|
1142.18 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas - šaldiklis Liebherr CBNc 5723Taikome nuolaidą Daugiau |
|
1145.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Šaldytuvas Liebherr CBNc 5723Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1299.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1299.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Liebherr Plus BioFresh, NoFrost, 360 L, aukštis 202 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1299.00 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
1299.00 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 17:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803128977 |
| Gamintojo kodas | cbnc 5723 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 181kwh |
| Bendra talpa | 360l |
| Šaldytuvo talpa | 258l |
| Šaldiklio talpa | 103l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.7cm |
| Aukštis | 201.5cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Svoris | 78.5kg |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




























