Šaldytuvas Liebherr ICNSd 5123 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICNSd 5123 kaina
Šaldytuvas LIEBHERR ICNSd 5123Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1699 € |
|
1449.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr ICNSd 5123Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1779 € |
|
1449.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Liebherr ICNSd 5123Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1842.0 € |
|
1472.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas LIEBHERR ICNSd 5123Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1599.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LIEBHERR ICNSd 5123 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
1399.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1399.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Liebherr Plus ICNSd 5123 integruojamas šaldytuvas su šaldikliu, EasyFresh, NoFro.. |
|
1399.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNSd 5123Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1416.86 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Šaldytuvas LG Liebherr ICNSd 5123 |
|
1416.86 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1416.86 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas LIEBHERR ICNSd 5123Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1699 € |
|
1449.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNSd 5123Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1449.00 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr ICNSd 5123Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1779 € |
|
1449.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr ICNSd 5123Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1779 € |
|
1449.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Liebherr ICNSd 5123Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1842.0 € |
|
1472.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas LIEBHERR ICNSd 5123 |
|
1499.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1499.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas LIEBHERR ICNSd 5123Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1599.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Liebherr ICNSd 5123 |
|
1662.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1662.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 17:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803117735 |
| Gamintojo kodas | icbnsd 5123 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 181kwh |
| Bendra talpa | 253l |
| Šaldytuvo talpa | 183l |
| Šaldiklio talpa | 70l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -26ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | elektroninis, sensorinis |
| Papildomos funkcijos | superfrost |
| Plotis | 54.1cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 60kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita | Šalto oro cirkuliacija |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Palaikomos technologijos | Šaldymo automatika |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |




































