Lian Li LANCOOL III E-ATX, midi tower, juodas
Lian Li LANCOOL III E-ATX, midi tower, juodas
Lian Li Lancool III Midi Tower Black |
|
125.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
125.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lian Li LANCOOL III E-ATX, Tempered Glass, Black Lancool III Black |
|
125.54 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
125.54 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Lian Li LANCOOL III E-ATX Kompiuterio korpusas, Mid-Tower - juodos spalvos |
|
132.52 €
3-8 d.d.
Pristatymo laikas: 3-8 d.d. |
132.52 €
3-8 d.d.
Pristatymo laikas: 3-8 d.d. |
Lian Li _438249 Lian Li LANCOOL III juoda kompiuterio korpusas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.60 eur/mėn |
|
135.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Lian Li LANCOOL III juodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
137.48 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
137.48 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Lian Li LANCOOL III E-ATX korpusas, midi tower - juodas |
|
139.60 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
139.60 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Lian Li LANCOOL III juodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
144.35 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
144.35 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Lian Li Lancool III |
|
146.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
146.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Korpusas LIAN LI LANCOOL III BLACKLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
203.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 06:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIAN LI |
| Kategorija | Kompiuterių korpusai |
| Prekės kodas | 4718466011770 |
| Korpuso tipas | midi tower |
| Suderinamumas | atx, extended atx (e-atx), micro-atx / mini-itx |
| Skaidri šoninė siena / Langas | + |
| Atsparus garsui | - |
| Medžiagos storis (mm) | - |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis (cm) | - |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis (cm) | - |
| Montavimas be įrankių | + |
| Ekranas | - |
| USB jungtys | usb 3.0 x2 |
| Mygtukai | power |
| Išorinės 5.25" ertmės | - |
| Išorinės 3.5 ertmės | - |
| Vidinės 3.5" ertmės | 2 |
| Vidinės 2.5" ertmės | - |
| Išplėtimo lizdai | - |
| Ventiliacijos ertmė | + |
| Priekinis skydelis | 120 / 140 mm x3 |
| Galinis skydelis | 120 mm x1 |
| Šoninis skydelis | - |
| Viršutinis skydelis | 120 mm x2/140 mm x1 |
| Aukštis (cm) | - |
| Plotis (cm) | - |
| Gylis (cm) | - |
| Svoris (kg) | - |
| Maitinimo šaltinis (W) | - |
| Rodyti daugiau | |























