Kamado Bono Grande kaina

Kamado Bono Grande kaina

Populiariausi pardavėjai
Pardavėjai pagal mažiausią kainą
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (9)

* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.

* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2022-08-07 13:28

! Praneškite apie klaidą
Kainų kitimo istorija - Kamado Bono Grande
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Kamado Bono Grande

Robertas D.

2021-10-06 13:46:13

Turiu Kamado Bono. Grynai kaip visi pirkau. Su šašlykine dėl universalumo tikrai nėr ką lyginti. Bet draugas padovanojo dujinį grilį Tai pradžioj aš į jį kreivai žiūrėjau, kol neišbandžiau.
Dabar dujinis pas mane pagrindinis, o Kamado ištraukiu tik kokį kartą į mėnesį. Skonis nesiskiria, o greičio ir paprastumo naudoji kamadui toli iki dujinio.

Ar naudingas atsiliepimas?
64

Robertas D.

2021-10-06 11:45:41

Pigi kinietiška kopijaBig Green Egg. Žinoma lyginant su šašlykine, tai jau kitas lygis, bet bendrai paėmus, bet kuris daiktas, kuris turi dangtį, kažkiek sandarumo ir sklendes oro srautui valdyti yra kitas lygis lyginant su šašlykine.

Ar naudingas atsiliepimas?
23

Liutauras J.

2021-07-09 10:33:43

Vienareikšmiškai labai geras pasirinkimas, žinoma tiems kurie kepa dažnai ir daug. Negaliu palyginti su niekuo kitu, ką anksčiau teko išbandyti o išbandyta nemažai. Vietos daug, patogus išdėstymas grotelių, kepa gražiai, vienodai, labai geras šilumos palaikymas, iškeps bet koks mėsos gabalas ir bus gardus vien dėl šios kepsninės :)

Ar naudingas atsiliepimas?
40
Jūsų vertinimas

Būkite aktyvūs! Įvertinkite prekę, parašykite atsiliepimą ir taip padėkite kitiems pirkėjams!

Atsiliepimas, komentaras, nuomonė
Informacija
Prekės kodas 2005045111184
Prekės ženklas Kamado
Kategorija Kamado kepsninės