Hoover HJ36DLB 011 kaina
Hoover HJ36DLB 011 kaina
Automobilinis dulkių siurblys HOOVER HJ36DLB 011Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 59.99 € |
|
37.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
37.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-08-13 00:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8059019010540 |
| Tipas | rankiniai dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 41.7cm |
| Plotis | 10.4cm |
| Gylis | 10.4cm |
| Svoris | 0.6kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | - |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 82db |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |





















