Honor X6a 128GB kaina
Honor X6a 128GB kaina
Honor X6a išmanusis telefonas 128GB BlackIšsimokėtinai už 4.60 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
170.85 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Telefonas Honor X6a 4GB/128GB ŽydrasNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
170.85 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
170.85 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Telefonas Honor X6a 4GB/128GB ŽydrasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
174.27 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
174.27 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 01:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Honor |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6936520826650 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | Nėra |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5200 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | Mediatek Helio G36 (12 nm) |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | PowerVR GE8320 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | TFT LCD |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 6.56 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 4 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 1024 |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | + |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | 2.0 |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | - |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 188 |
| Speciali apsauga | Pirštų antspaudų skaitytuvas |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | SDXC |
| Ekrano raiška | 720 x 1612 |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Išleidimo metai | 2023 |
| Blykstė | Įmontuota |
| Modelis | Honor X6a |
| Priekinė kamera | 5 MP |
| Galinė kamera | 50 + 2 + 2 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Pikselių tankis | 269 ppi |
| Rodyti daugiau | |







































